«ПОДІЛЬСЬКА МАЛАНКА - 2020»

Дата: 15.01.2020 10:18

Споконвіку, напередодні старого Нового року, за давньою народною традицією, справляють Щедрий Вечір – веселе українське свято з обрядами, забавами, скоромною їжею (піст вже минув): багатою кутею, ковбасами, пирогами, варениками, млинцями, тощо.

Колектив народного та естрадного співу «Смотрицьке Сузір‘я» с. Смотрич Колибаївської ОТГ, підтримуючи народну традицію, приймаючи активну участь у Фольклорному фестивалі «ПОДІЛЬСЬКА МАЛАНКА - 2020», який відбувся 11 січня в м. Кам‘янець-Подільський, вирішили продовжити святкування Василя та Старого Нового Року у с. Смотрич. Керівник колективу - завідуючий Смотрицьким сільським закладом культури - Роман  Захаров.

І саме 13 січня, з метою відновити давні традиції водіння Кози, Маланки та Василька і щедрою колядою – щедрівкою звеселяли кожну оселю села Смотрич, за що господарі кожного двору щедро обдаровували та пригощали і були щедро вдячними за подарований святковий настрій.

Сподіваємося, що на наступний рік наш колектив буде збільшений більшою кількістю голосів.

Тамара Яскун