Прийшла коляда - відчиняйте ворота!

Дата: 11.01.2020 15:01

Уже другий рік поспіль концертна зала Колибаївського СБК зустрічає усіх гостей веселою колядою!

Головною ідеєю свята є посилення уваги жителів села до світлого та величного свята Різдва Христового, а також підтримання українських народних традицій, поширення серед населення старовинних текстів колядок та щедрівок, посилення любові до рідної мови, традицій та звичаїв. Усіх присутніх гостей з Новорічними та Різдвяними святами прийшов привітати сільський голова Желізник Михайло Дмитрович та настоятель Михайлівського храму с. Колибаівка отець Тарасій.

Колядували та щедрували не тільки колективи с. Колибаївка, а й гості з с. Княгинин, Острівчани, Ходорівці, Смотрич. Усіх колядників чекали традиційні для українського народу гостинці.