Дата: 31.12.2019 16:46

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений надій і тривог, перемог та складних випробувань, здолання перешкод та здійснення планів.

В ці особливо приємні хвилини хочеться охопити думками прожитий рік, проаналізувати те, що зроблено і те, чого не змогли досягти, а також подумати про майбутнє. Вірю, що любов до рідного краю, прагнення зробити його якомога кращим будуть головним нашим завданням у 2020 році.

Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії, загадані напередодні Нового Року, обов’язково здійсняться.

Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове побажаємо один одному любові та віри, міцного здоров’я,  достатку, родинного тепла, добрих і вірних друзів на життєвій дорозі, Миру та злагоди, Божого благословення на нові задуми і звершення. Подаруємо найдорожче і найцінніше — любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким і рідним. Хай Різдв’яна зоря запалить у Наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії.

З Новим  роком та Різдвом Христовим!