ДАВАЙТЕ ТВОРИТИ ДОБРО!!!

Дата: 19.12.2019 10:06

18 грудня 2019 року, представники Колибаївської об’єднаної територіальної громади взяли участь в святково-благодійній акції¸ яка відбулася на Майдані Незалежності у м. Хмельницькому.

Можна було побачити справжній парад новорічних красунь. Громади з усієї області презентували свої оригінально прикрашені ялинки в рамках святково-благодійних заходів, які відбулися за підтримки голови облдержадміністрації Дмитра Габінета. Нашу громаду представляла делегація на чолі з головою сільської ради Михайлом Желізником.

Акція проходила в рамках благодійного флешмобу для збору коштів на лікування онкохворої дитини Дмитра Шелудька.

Всі працівники бюджетної сфери взяли участь у виготовленні ялинкових прикрас, які символізували герби семи сіл нашої громади.

Смаколики, виготовленні майстринями Ніною Грузєвою та Вітою Осташевською, передані в обласну державну адміністрацію на благодійність для збору коштів на лікування Дмитра Шелудька.

До збору коштів долучилися колективи шкіл громади, які передали 1000,00грн