припинила діяльність, увійшла до складу Кам’янець-Подільської громади

Всеукраїнська акція

Дата: 10.12.2019 10:58

«16 днів проти насильства»

Щорічно  в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Основними завданнями акції є привернення уваги громадськості до двох актуальних проблем: запобігання та протидії домашнього насильства та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ та громадських об’єднань задля поєднання зусиль щодо захисту прав людини.

Бібліотекарі Колибаївської ОТГ доєдналися до акції і провели у закладах дошкільної освіти ряд заходівдля дітей під назвою «Мій  улюблений світ – без насильства» та лекторій з батьками «Щаслива родина – щаслива дитина».

Кожен з нас має сказати «НІ» насиллю у власній родині. Адже сім’я – саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі.