Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує!

Дата: 25.11.2019 08:27

Задоволено позов місцевої прокуратури про визнання недійсним наказу та витребування земельної ділянки площею 2 га вартістю 120 000 грн.

Вжитими заходами представницького характеру Кам’янець-Подільська місцева прокуратура продовжує активно захищати інтереси держави, порушені при передачі у використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Органами прокуратури області встановлено, що наказами Головного управління Держземагенства в області затверджено документацію із землеустрою та прийнято рішення про передачу громадянину для ведення особистого селянського господарства земельну ділянку, яка розташована за межами населених пунктів Гуменецької сільської ради Камянець-Подільського району, площею 2 га та загальною вартістю 120 000 грн., яка в подальшому була відчужена на користь третіх осіб.

У зв’язку з тим, що на час отримання спірної земельної ділянки громадянин, який отримав вказану земельну ділянку вже використав своє право на безоплатне отримання у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в межах норм безоплатної передачі земельних ділянок для даного виду використання, та явними порушеннями чинного законодавства, діючи на захист інтересів держави місцевою прокуратурою заявлено позов про визнання недійсним наказу ГУ Держгеокадастру в області та витребування земельної ділянки, яка незаконно вибула з власності держави.

18.11.2019 року Кам’янець-Подільським міськрайонним судом вказаний позов розглянуто та задоволено.

Після набрання рішенням законної сили земельна ділянка буде повернута до державної власності.

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура

21.11.2019