ЯРМАРОК У ЯНЧИНЦЯХ!

Дата: 22.11.2019 13:15

Свято села Колибаївка вже традиційно збирає гостей та жителів нашого села зранку на святкову божественну літургію а ввечері на веселу забаву!

Цей рік не став винятком. З самого ранку в храмі зібралися прихожани, гості, та священики з різних приходів. Церковний хор зачаровував всіх своїм співом. Прихожанами нашої церкви був організований обід, на якому були присутні священики, гості, та жителі нашого села.

Друга частина святкування розпочалася тематичним святковим концертом "Ярмарок у Янчинцях" який підготували директор Колибаївського СБК Грузєва Н. О. , художній керівник Грузєв Ю. М. та хореограф Осташевська В. Ю.  Для підтримання теми свята учасниками гуртка "Умілі ручки" була створена фото зона , виставка картин нашої талановитої майстрині Степанюк Юлії, та декорації, які допомогли створити Валентина Стрілковська, Юля Степанюк, Діана Ткачук. Концертна програма розпочалася виступом голови об‘єднаної територіальної громади Михайла Желізника. Ведучі вручили йому коровай і привітали з днем ангела.

Для глядачів виступали всім відомі солісти та гурти нашої ОТГ: колектив "Подільське перевесло", "Янчинецькі музики", хореографічний колектив "ДОЛЬЧЕ Віта", Семенюк Катерина, Вишинська Катерина, Андрійчук Руслана, Гончар Марина, Кавуля Олександра, Кавуля Іларія, Іваніцька Катерина, Івасюк Дарія. Протягом усього концерту працювали ведучі свята: Пилипчук Віталій, Веселовський Андрій, Сніцар Ангеліна, Чоловська Віра, Мрачковський Денис,Москальський Даниїл та Бейчук Карина. Завершився концерт піснею "Моє рідне село" у виконані вокальної групи працівників освіти, під керівництвом вчителя музичного мистецтва Овчарук Н. В.

Завершалось свято запальною танцювальної програмою від музичного гурту "Стожари".