Свято сіл Колибаївка та Ходорівці.

Дата: 21.11.2019 10:27

21 листопада – День святого Михайла, або Собор святого архистратига Михаїла.

21 листопада Колибаївська об‘єднана територіальна громада святкує храмовий празник Святого Архистратига Михаїла.

З нагоди величного релігійного свята прийміть найщиріші вітання! Нехай цей урочистий празник принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать. Хай слово Боже наповнить Ваші серця любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє. Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує нам мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх Вас на добрі справи на благо та добробут родин нашої Колибаївської об’єднаної територіальної громади та усієї України!

Нехай Всемилостивий Господь щедро обдаровує усіх Вас своїми дарами, а святий Архангел Михаїл стоїть на сторожі Ваших душ!

Сільський голова                                             М. Желізник