17 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 15.11.2019 13:02

Щиро вітаю працівників сільського господарства з професійним святом!

Завдяки вашій напруженій праці кожен з нас має на столі хліб і до хліба, бо саме люди від землі, які трудяться у різних сферах аграрного сектору, забезпечують кожну родину продуктами. Для держави аграрії є надійним локомотивом розвитку, фундаментом економіки, адже в нинішні тяжкі часи, коли промисловість у занепаді, саме сільське господарство надійно поповнює бюджет. Ваші успіхи – це результат вашої хліборобської мудрості та досвіду.
   Тож нехай міцніє селянське коріння на українській плодючій землі, а праця кожного буде високо оцінена. Велика подяка вам за вибрану професію, миру і злагоди в кожну родину. Нехай земля щедро віддячує мозолястим рукам. Божого вам благословення!

Сільський голова                                                                М. Желізник