Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує

Дата: 19.11.2019 12:31

У Кам’янець-Подільській місцевій прокуратурі проведено семінар щодо проблемних питань процесуального керівництва та підтримання публічного обвинувачення в судах

14 листопада 2019 року у Кам’янці-Подільському відбувся семінар щодо актуальних питань, які виникають під час здійснення процесуального керівництва у кримінальних провадженнях та підтримання публічного обвинувачення в судах.

У заході взяли участь представники Кам’янець-Подільської, Городоцької місцевих прокуратур та прокуратури області.

В ході семінару представники прокуратури області та перший заступник керівника Хмельницької місцевої прокуратури поділились досвідом щодо вирішення проблем, які виникають в практичній діяльності.

Підсумовуючи захід, учасники висловили впевненість у необхідності подальшого конструктивного обговорення вказаних питань.