Працівників культури, майстрів народної творчості вітали зі святом

Дата: 11.11.2019 13:27

Нарядилась осінь в дороге намисто,

Золоте волосся розплела над містом,

Кольорові фарби вийняла з кишені,

І малює осінь жовтим і зеленим.

А червоним позначила в календарі професійне свято – Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва! Бо є така професія – дарувати людям радість. Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми носії  традицій, звичаїв сіл, селищ, району, зрештою, країни, в якій ми живемо. Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Напередодні свята, 8 листопада 2019 року, працівників культури вітали заступник сільського голови Дмитро Довганюк, начальник відділу Тетяна Стецюк. Побажали усім міцного здоров’я, родинного тепла, творчої наснаги  і особистого щастя та вручили подарунки.

Родзинкою свята була розважально-концертна програма «Від усієї душі…». На адресу працівників культури ОТГ линули теплі слова вітань, пісні, вірші, гуморески. Вони відвідали «заняття гуртків» акторської майстерності та солістів-вокалістів, грали в гру «Чарівний капелюх»

Зичимо всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, нових мистецьких перемог, творчого натхнення та щастя.