Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує

Дата: 07.11.2019 16:27

За втручання Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури до місцевого бюджету повернуто кошти, витрачені  міською лікарнею на лікування потерпілого від кримінального правопорушення

Кам’янець-Подільська місцева прокуратурапродовжує активно захищати інтереси держави, в тому числі з метою відшкодування шкоди, заподіяної кримінальними правопорушеннями.

Ухвалою Кам’янець-Подільського міськрайонного суду від 22.03.2019 правопорушника визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 286 КК України та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 4250 грн., без позбавлення права керувати транспортним засобом.

Внаслідок ДТП двоє потерпілих отримали тілесні ушкодження та перебували на стаціонарному лікуванні Кам’янець-Подільської міської лікарні, з міського бюджету було витрачено 3422,38 грн. на лікування потерпілих

У зв’язку з тим,що були порушені інтереси держави, зокрема економічні інтереси держави внаслідок витрачання закладом охорони здоров’я, який фінансується з місцевого бюджету,коштів на лікування потерпілого від кримінального правопорушення в сумі 3422,38 гривень місцевою прокуратурою заявлено позов до правопорушника на вказану суму, який розглянуто та задоволено.

Завдяки вжитим заходам в порядку нагляду місцевої прокуратури за реальним виконанням рішення Кам’янець-Подільського міськрайонного суду за позовом Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури в інтересах держави, до міського бюджету повернутовитрати на стаціонарне лікування  потерпілого від кримінального правопорушення на суму 3 422,38 гривні.

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура