Поточний ремонт дороги с.Ходорівці.

Дата: 30.10.2019 12:25

Досить проблемною являється дорога в с.Ходорівці, що знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області та пролягає від траси Н-03 до с.Княгинин.

Дану дорогу з часу її будівництва ніхто капітально не ремонтував. Цим питанням цього річ зайнялися сільський голова Михайло Желізник та директор ПП «Авант-Агро» Андрій Ванат. Наразі виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дорожнього покриття ділянки даної дороги та проведено експертизу. Фінансування даних робіт здійснив директор ПП «Авант-Агро» Андрій Ванат. На проведення ремонту необхідне залучення державної субвенції та інших інвестицій, над чим працює очільник нашої громади.

На цьому тижні жителі с.Ходорівці звернулись до Михайла Дмитровича з питанням поточного ремонту даної дороги, особливо відрізка по вул..Шевченка. Завдяки злагодженій співпраці голови Колибаївської сільської ради Михайла Желізника та начальника філії «Кам‘янець-Подільська ДЕД» Василя Чорного ліквідовано аварійні відрізки даної дороги.