Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує

Дата: 25.10.2019 08:39

НЕВІДВОРОТНІСТЬ ПОКАРАННЯ

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав винним чоловіка, який звинувачувався у таємному викраденні чужого майна (крадіжці), вчиненому повторно, поєднаному з проникненням у приміщення.

Як було встановлено, в травні поточного року, один з мешканців смт. Ярмолинці, який до цього вже мав конфлікт із законом, приїхавши в м. Кам’янець-Подільський, шляхом зламу вікна, посеред ночі проник до  приміщення магазину, звідки викрав  господарські товари та грошові кошти на загальну суму  більш ніж 3,5 тис. грн.

Засудженого визнано винним у вчиненні  кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України та призначено покарання в виді   позбавленні волі.

Зважаючи, що  дана особа раніше декілька разів притягувалась до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних злочинів, найближчі 5 років він проведе за гратами.