Гордімось, браття, бо ми – українці!

Дата: 21.10.2019 16:03

Осінь багата не тільки врожаями, а й святами. Одне з найбільших – це Покрова Пресвятої  Богородиці. Вона є заступницею козаків, тому в цей день ми відзначали День українського козацтва та День захисника України. Саме в ці дні ми повертаємося пам’яттю до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому ми зобов’язані мирним небом над головою, згадуєм тих, хто береже мир на сході нашої держави сьогодні.

21 жовтня в Колибаївську громаду з концертом завітав заслужений артист України, волонтер Святослав Край.

Він провів чудовий благодійний концерт "Гордімось, браття, бо ми – українці" для працівників культури, педагогічного та учнівського колективів шкіл нашої ОТГ. Співак за допомогою своїх концертів збирає гроші на потреби військових у зоні АТО по всій Україні. "Саме за допомогою української пісні, щирості, добра та відданості можна допомогти Сходу України та й державі загалом", – вважає пан Святослав.

Наші хлопці – титану міцніше! Не беруть їх хай кулі та міни!

Хай Господь захищає сильніше! Своїх героїв – синів України!

Почесними гостями концерту були учасники АТО Колибаївської громади.
    Присутні також вшанували пам
ять випускника Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст., мужнього офіцера, який героїчно загинув в зоні АТО у 2014 році – Романа Наглюка.

Начальник відділу освіти Тетяна Стецюк зауважила, що такі зустрічі вкрай важливі, адже вони підтримують наш дух, відчуття патріотизму та віру у майбутнє та вручила Святославу подяку.

Директори шкіл Лариса Антонівна Димчук та Дмитро Дмитрович Желізник висловили подяку та позитивні враження від виступу співака, побажали всім міцного здоров’я, сімейного затишку та мирного неба на нашій українській землі та передали благодійні внески від працівників та учнів шкіл.

Вже стало традиційним передавати в зону АТО дитячі малюнки, листи, подарунки. Це є сильна моральна підтримка для воїнів.

Волонтеру також було передано більш ніж 10 000 гривень на потреби наших воїнів - захисників.