Рятувальники Колибаївської ОТГ отримали пожежне обладнання.

Дата: 21.10.2019 16:38

18 жовтня 2019 року на площі Соборності перед Івано-Франківською ОДА рятувальникам з об’єднаних територіальних громад вручили бойове спорядження.

Його придбали за кошти Посольства Республіки Польща, для добровільної пожежної охорони громад-учасників проєкту «Вдосконалення цивільного захисту в об’єднаних громадах», ініційованому програмою «U-LEAD з Європою» та реалізованому партнером – Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща.

Для участі в ініціативі було обрано 30 об’єднаних територіальних громад з шести областей України, зокрема й Колибаївська  об‘єднана територіальна громада, МПО с. Ходорівці подаровано пожежне обладнання вартість якого понад 100,0 тис. грн.

Перший заступник голови Івано-Франківської ОДА Марія Савка підкреслила, що реформа децентралізації наймасштабніша та найефективніша в державі. А один з важливих напрямків - це безпека громадян.

«Наші громади міцніють щороку. Сподіваюсь, вони й надалі будуть брати участь у проєктах та рости. Рятувальникам же бажаю успіхів у роботі, аби не було складних і тривожних викликів»,- наголосила Савка.

Представник Асоціації добровільних пожежних команд Республіки Польща генерал Марек Ковальський розповів, що за час проєкту на Прикарпатті та Хмельниччині створили 10 підрозділів добровільних пожежних громад.

«Рятувальники цих двох областей готові виїжджати, аби рятувати життя людей і житло. Ми познайомились з важливими людьми. Ці люди з відкритими думками, великим серцем і готовністю взятись за складні виклики»,- наголосив Ковальський.