«Моє село, моя громада-душі утіха і розрада».

Дата: 15.10.2019 12:04

14 жовтня 2019 року  в селі Острівчани відбулося свято села «Моє село, моя громада-душі утіха і розрада».

На початку  свята пройшов турнір з гирьового спорту присвячене пам’яті односельчанина чемпіона світу з гирьового спорту серед ветеранів, багаторазовому переможцю та призеру міжнародних та всеукраїнських змагань Леоніду Миколайовичу Березніцькому.

У змаганнях взяли участь жителі та гості Колибаївської об‘єднаної територіальної громади, в різних вікових категоріях:

Юнаки:       1 місце – Денис Мрачковський

2 місце - Андрій Вовкович

3 місце - Михайло Чекман

Ветерани:   1 місце – Володимир Кобельський

2 місце – Олександр Станішевський

3 місце - Олег Кононенко

Чоловіки:     1 місце - Віктор Дорож

2 місце – Владислав Мельник

3 місце – Геннадій Овчарук

Переможців та призерів було нагородженно  медалями, грамотами та призами від спонсора ПП «АВАНТ-АГРО» -Андрія Петровича Ваната .

Чудовий концерт та гарний настрій усім присутнім дарували народний театр пісні «Пісенне мереживо» районного центру культури і мистецтв «Розмай», які майстерно декламували свої здібності та таланти. Емоцій на святі вистачало. Кожен був задіяний у проведенні свята, адже село – це велика родина, де як маленький селянин, так і дорослий робить свій маленький вклад для розвитку рідного краю».

Зі Святом Покрови, з Днем українського козацтва та з Днем захисника України усіх жителів та гостей села привітали староста сіл Ходорівці, Острівчани,  Княгинин  Наталія Павлівна Надюк та голова Колибаївської об’єднаної територіальної громади Михайло Дмитрович Желізник.

На святі була представлена виставка машин та обладнання що придбано від початку створення громади для місцевої пожежної охорони, Амбулаторії сімейної медицини та Ходоровецької ЗЗСО, а саме:

1. Пожежний автомобіль – 532,0 тис.грн.
  2. Трактор МТЗ-82,1 – 505,0тис.грн.
  3. Мінітрактор DF-244 – 162,0тис.грн.
  4. Причеп тракторний – 155,0тис.грн.
  5. Напівпричеп тракторний – 30,5тис.грн.
  6. Медична машина з телемедициною
  7.  Шкільний автобус

Після  концерту всі відправилися на танцювальний майданчик до святкового танцю, під музичним супроводом гурту «Мрія»