ПРИВІТАННЯ ІЗ СВЯТОМ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ, ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА ТА ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

Дата: 11.10.2019 11:42

14 жовтня ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці,  День Українського козацтва та День захисника України.

Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір - це заступниця і покровителька наших захисників.

З особливими словам вдячності хочеться згадати всіх захисників України: починаючи з ватажків українського козацтва та теперішніх воїнів АТО, які сьогодні ризикують своїм життям заради цілісності та незалежності України.

Відзначаючи потрійне свято прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення цих важливих свят в житті кожного українця.

Будьте надійною опорою для ваших рідних і близьких.   Щастя вам, здоров’я, наснаги та удачі. Хай мир і злагода запанує під небом України!

З повагою, сільський голова                                М. Желізник