Урочисте нагородження переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу на кращий колективний договір 2017-2018 року.

Дата: 09.10.2019 14:53

04 жовтня 2019 року у Києві відбувся круглий стіл на тему: "Гідні соціально-трудові стандарти - запорука злагоди в суспільстві" у якому взяла участь та здобула перемогу Колибаївська об‘єднана територіальна громада.

Переможцем Всеукраїнського конкурсу стала первинна профспілкова організація Колибаївської сільської ради об'єднаної територіальної громади Камянець-Подільського району Хмельницької області (голова первинної організації Профспілки - Олена Штанько, сільський голова - Михайло Желізник). Під час урочистої церемонії нагородження переможців Колибаївський селищний голова Михайло Желізник отримав диплом та грошову премію у розмірі 10 000 гривень на розвиток та вдосконалення умов праці працівників сільської ради.

Під час круглого столу урочисто відзначили переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу на кращих колективний договір за 2017-2018 роки. Первинні профспілкові організації Професійної спілки працівників державних установ України знов показали гарні приклади колективно-договірної роботи та соціального захисту працівників.  Наші спілчани - представники Професійної спілки працівників державних установ України, були визнані кращими у декількох номінаціях та отримали почесні дипломи і грошові премії.

Професійна спілка працівників державних установ України вітає переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу на кращий колективний договір та бажає подальших успіхів у справі захисту соціально-економічних інтересів працівників та покращення колективно-договірної роботи.