Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту

Дата: 02.10.2019 09:57

Генеральний план села Ходорівці  Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

“Генеральний план села Ходорівці  Кам’янець-Подільського району Хмельницької області”.

Основна мета проекту - обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території, на якій реалізуються повноваження Колибаївської сільської ради.

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Колибаївська сільська рада Кам’янець-Подільського району Хмельницької області

1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення починається з  04.10.2019  року  і  триває  до 03.11.2019 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 29.10.2019р. о 10:00 в приміщенні Колибаївської сільської ради за адресою с. Колибаївка, вул. Володимирська, буд. 2а.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитись з проектом детального плану та  розділом «Охорона    навколишнього  природного  середовища» можна у Колибаївській сільській раді щовівторка з 14.00 до 17.00 та щоп’ятниці з 10.00 до 13.00. Матеріали проекту детального плану території також розміщені на WEB-сайт: https://kolybaivska-gromada.gov.ua/zemleustrij-13-44-28-02-08-2019/

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Колибаївська сільська рада Кам’янець-Подільського району. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі:  32370, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, с. Колибаївка, вул. Володимирська, буд. 2а. Тел./факс: (03849) 7-05-20, (03849) 7-05-50. Контактний e-mail: kolubsr@ukr.net   Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 04.10.2019 по 03.11.2019р.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування. Проведення транскордонних консультацій не потребує.