Дорогі земляки, гості села!

Дата: 30.09.2019 09:11

Щиро вітаємо Вас із  храмовим святом та днем села Смотрич!!!

28 вересня у с.Смотрич відзначали день села. Свято, яке єднає всіх жителів, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного села є часточкою історії нашої громади. А її, як відомо, творять люди щоденною працею. І праця ця, любов та повага до рідної землі.

У сільському клубі зібрались чимало жителів та гостей села. Свято розпочалося із привітального слова сільського голови Михайла Дмитровича Желізника, якого радо зустріли запашним короваєм.

Глядачів вітали музичними привітаннями народний аматорський колектив «Подільське перевесло» Колибаївського будинку культури, керівники та учасники художньої самодіяльності громади: Гончар Марина, Семенюк Катя – Ходоровецький будинок культури, Андрійчук Руслана – Острівчанський сільський клуб.

На святі, для малечі був виїзний комплекс з батутом, солодкою ватою, поп-корн та святкова дискотека.

Свято закінчилося, але слова побажання і їх здійснення нехай не закінчуються ніколи: нехай це свято принесе усім родинам добробут та злагоду, міцне здоров’я, благополуччя, родинний затишок, радість і мир усім родинам. Нехай щастя, любов та достаток живуть на кожній сільській вулиці, у кожному домі, у кожній родині.