Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує

Дата: 30.09.2019 09:30

За результатами вжитих Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою заходів представницького характеру щодо досудового врегулювання спору збільшено надходження до бюджету за оренду землі.

У зв’язку з проведенням загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою вжито додаткових заходів щодо приведення у відповідність до вимог законодавства розміру орендної плати за використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності.

Так, місцевою прокуратурою упродовж липня-вересня поточного року спрямовано 13 листів на адреси селищної, сільських рад Кам’янець-Подільського району про приведення у відповідність до вимог законодавства розміру нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення у договорах оренди 56 земельних ділянок переданих у комунальну власність.

Розглянувши вказані листи місцевої прокуратури, органами місцевого самоврядування району направлено на адреси орендарів листи-пропозиції про внесення змін до договорів оренди.

За результатами вжитих заходів представницького характеру щодо досудового врегулювання спору між сільськими (селищною) радами з метою збільшення надходжень до бюджету укладено додаткові угоди до договорів оренди землі.

Так, у вересні поточного року між Китайгородською сільською радою та одним із підприємців зареєстровано додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки загальною площею 8,6840 га, де розмір орендної плати приведено у відповідність до НГО, що призведе, в подальшому, до збільшення надходжень до місцевого бюджету на 17 тис. грн.