Шановні бібліотекарі!

Дата: 30.09.2019 08:59

Сердечно вітаю вас із професійним святом - Днем бібліотек!

У всі часи бібліотека була джерелом отримання різноманітних знань, накопичених людством. Книга і сьогодні залишається джерелом інформації, а бібліотекар - хранителем і двигуном людської культури.
    Сьогодні бібліотеки знаходять і впроваджують нові форми спілкування з читачами.
Вони беруть участь у створенні сучасного інформаційного простору, сприяють формуванню моральних принципів підростаючого покоління. А працівники бібліотек - незамінні помічники в оперативному і якісному забезпеченні інформацією.
    Ви несете своїм читачам радість знань, високу культуру, любов до мистецтва. Нехай ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого рідного краю.
    Бажаю вам нових ініціатив, цікавих перспективних проектів при виконанні свого професійного обов'язку. Нехай ваша праця - праця хранителів людської мудрості - завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!
    Міцного всім вам здоров'я, щастя, благополуччя та нових творчих здобутків у вашій благородній справі!

Сільський голова                                                                М. Желізник