Шановні працівники закладів дошкільної освіти!

Дата: 27.09.2019 08:56

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля. Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи.

Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

З нагоди свята вшановуємо та приєднуємося до теплих слів вдячності на адресу вихователів, методистів, нянечок та всіх працівників дошкільних закладів .
Бажаємо міцного здоров’я та успішного втілення творчих ініціатив. Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам реалізовувати сучасні програми виховної роботи з дітьми. А життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.

З нагоди свята - Дня дошкілля, від голови сільської ради Михайла Желізника, для наймолодших жителів громади, вихованців всіх дошкільних навчальних закладів придбано та подаровано дитячий спортивний інвентар.