A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Колибаївська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Кам’янець-Подільської громади

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує

Дата: 25.09.2019 08:57
Кількість переглядів: 224

У ПОЛІ ЗОРУ ПРОКУРАТУРИ – ЗАКОННІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

        

    Кам’янець-Подільська місцева прокуратура проводить постійне вивчення щодо додержання земельного законодавства, зокрема в частині оформленням правовстановлюючих документів на земельні ділянки під закладами дошкільної та загальної середньої освіти, оскільки несвоєчаснеоформлення правовстановлюючих документівна земельніділянкистворюєпередумови для зловживаньщодорозпорядженнязазначеними землями та ризики для нормального функціонуваннязакладів та навчальногопроцесу, щоможепризвести до негативнихнаслідків та порушення прав дітей.

    Зокрема, Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою, за результатами проведеного вивчення встановлено, що у користуванні Рихтецького ДНЗ «Пізнайко», перебуває земельна ділянок площею 0,1460 га, без належно оформлених правовстановлюючих документів. Реагуючи на вказане, місцевою прокуратурою пред’явлено адміністративний позов до суду з вимогою визнати незаконною бездіяльність Рихтецького ДНЗ «Пізнайко» та зобов’язати їх оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку під закладом освіти. Постановою суду позовнівимоги прокурора задоволено в повномуобсязі.

    Стан законності у земельнійсфері з наведенихвищепитань і надаліперебуваєпідпосиленоюувагоюКам’янець-Подільськоїмісцевоїпрокуратури.

 

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура       


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь