Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує

Дата: 24.09.2019 10:55

Прокуратура на захисті інтересів держави

Завдяки принциповій позиції Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури щодо вжиття заходів представницького характеру в інтересах держави до бюджету міста одним з приватних підприємств містасплаченопонад пів мільйона гривень збитків за використання землі комунальної власності без правовстановлюючих документів.

Вказані кошти сплачено на виконання рішення господарського суду Хмельницької області.

Збитки за використання землі без правовстановлюючих документів суб’єкту господарюваннянараховано міською радою враховуючи те, що протягом тривалого часу він є власниками будівель і споруд на території міста, водночас право користування (оренди) земельною ділянкою, яку використовує для обслуговування об’єктів нерухомості у відповідності до вимог законодавства не оформив, кошти за користування землею комунальної власності до бюджету міста впродовж тривалого часу не сплачував.