«Гуляй село»

Дата: 23.09.2019 09:31

21 вересня 2019 року в с.Княгинин проводилося  святкування з нагоди Дня  села,  Престольного Свята Різдва Пресвятої Богородиці!

Відзначення Дня села символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури. Саме історія Наших пращурів, притаманні їм мужність, працелюбність, оптимізм, віра в добро і справедливість , багато в чому сприяли зростанню та розвитку нашої маленької батьківщини. Впевнено можна сказати, що найбільшим її багатством є ми, його жителі – щирі, привітні та гостинні люди. І лише Наше уміле господарювання, любов до рідного села стали основою втілення в життя найзаповітніших мрій, всіх добрих справ та задумів кожної сім”ї.

В концерті брали участь Народний ансамбль народної музики «Подільський диво грай» Кам‘янець-Подільської міської дитячої школи мистецтв, керівник Валентина Солтис. Народний театр української пісні «Петридава» Кам‘янець-Подільського міського Будинку культури, хормейстери – Олеся та Олександр Королюки.  Народний ансамбль танцю «Кам‘янчанка» Кам‘янець-Подільського міського Будинку культури, балетмейстери – Петро Гаврилюк та Богдана Пілець.

З вітальним словом до жителів села та гостей звернувся сільський голова Михайло Желізник,  який привітав усіх присутніх з храмовим святом – Різдвом Пресвятої Богородиці. - Саме вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ села Княгинин, зберігається його історія та закладається майбутнє. Адже успіхи села – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.

Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомогають молодим розвивати рідне село та підтримувати славетні традиції свого народу.

Тож нехай же і надалі процвітає наше село, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку.

Також, Михайло Дмитрович сповістив усім жителям села приємну новину про те, що сільське поштове відділення скоро буде знаходитись у новому відремонтованому приміщенні, що не аби як порадувало усіх присутніх.

На святі була представлена виставка машин та обладнання що придбано для потреб жителів від початку створення громади, місцевої пожежної охорони, Амбулаторії сімейної медицини та Ходоровецької ЗЗСО.

А саме:

1. Пожежний автомобіль – 532,0 тис.грн.
  2. Трактор МТЗ-82,1 – 505,0тис.грн.
  3. Мінітрактор DF-244 – 162,0тис.грн.
  4. Причеп тракторний – 155,0тис.грн.
  5. Напівпричеп тракторний – 30,5тис.грн.
  6. Подрібнювач відходів деревини – 113,0тис.грн.
  7. Мотокоса STILL – 13,0тис.грн.
  8. Роторна коса – 22,5тис.грн.
  9. Висоторіз – 19,0тис.грн.
  10. Комплект бензопил – 53,0тис.грн.
  11. Генератор – 5,0тис.грн.
  12. Компресор – 4,5тис.грн.
  13. Медична машина з телемедициною – 511,0тис.грн.
  14.  Шкільний автобус – 1821,0тис.грн.

Після  концерту всі відправилися на танцювальний майданчик до святкового танцю, під музичним супроводом гурту "Мрія".