Щиро вітаю Вас із Різдвом Пресвятої Богородиці!

Дата: 21.09.2019 15:19

21 вересня православні відзначають свято - Різдво Пресвятої Богородиці! В цей день жителі с.Княгинен святкують храмове свято.

Мати  Божа є великою праведницею, помічницею і заступницею людей, покровителькою сільського господарства, яка народженням Христа зробила перший крок до вічного спасіння усіх людей.

Вона завжди допомагає нам Сама безпосередньо і через молитви до Свого Сина в Трійці з Отцем і Святим Духом, а також посилає нам на допомогу святих Божих Угодників та Ангелів.

Вітаю вас з цим великим православним святом. Нехай його велич і чистота подарує вам радість і щастя, а віра міцніє і стає тільки щирою. Бажаю, щоб в житті завжди було місце для великих і маленьких чудес.

Сільський голова                                                    М. Желізник