«Бібліотека – світ захоплень»

Дата: 10.09.2019 11:28

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає  залучати  до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній  смак і самостійність суджень дітей. Саме з цією метою 9 вересня у Острівчанській сільській бібліотеці було організовано  пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «Бібліотека – світ захоплень»

До  бібліотеки завітали маленькі гості, вихованці дитячого садочка «Барвінок», разом зі своєю вихователькою Євгенією Гребенюк. Екскурсію провела бібліотекар Віталіна Андрійчук, яка ознайомила дітей із книжковим фондом бібліотеки, провела захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками, що представлені у бібліотеці. Усім дуже сподобалася цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від маленьких користувачів.