«До рідної школи!»

Дата: 02.09.2019 15:03

Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято вчителів, учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

2 вересня пролунав перший дзвінок і для школярів Колибаївської ОТГ. 25 першокласників вперше сіли за шкільні парти. На святі линула музика, вчителям дарували квіти, на подвір’ях шкіл можна було зустріти щасливих та веселих школярів, часто у вишиванках, що не могло не порадувати. З приводу такого чудового свята, звісно ж, лунали й привітання.

Традиційно свято розпочала директор школи Лариса Димчук (Колибаївська ЗЗСО І-ІІст) та Дмитро Желізник (Ходоровецька ЗОШ І-ІІІст.), які привітали всіх з чудовим святом 1 Вересня – Днем  Знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажали всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.
    На святі Першого дзвоника побував і заступник сільського голови Дмитро Довганюк, де мав змогу привітати школярів, батьків та вчителів з 1 вересня та побажати успішного навчального року. Він також вручив першокласникам подарункові набори від імені сільського голови Михайла Желізника.

Першокласники Колибаївської ЗЗСО отримали подарунки і від товариства ЕНСЕЛКО-Агро в особі менеджера Станіслави Бучковської. Приємним є і той факт, що ця організація виділила 27 000 грн. на придбання стільців для шкільної їдальні. Це рішення  підтримала і місцева влада, додавши 2,5 тис. грн. для повного укомплектування їдальні стільцями. Також  Ходоровецька школа отримала магнітно - маркерні дошки від ПП "АВАНТ-АГРО" в особі Андрія Ваната, демонстраційний стіл від Тзов "Агро -Слава -2017" в особі Ярослави Бабій та футбольні і волейбольні  м'ячі  від ТОВ "Нібулон" в особі Сергія Богачика.

І дуже приємно, що є такі люди, що така в нас місцева влада,  які готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисно, доброзичливо та від щирого серця. В народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. І доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. Не секрет, що кожен шкільний колектив впевненіше стоїть на ногах, коли поряд є такі надійні друзі і помічники. За що ми всім щиро вдячні.

Ми знаєм, що цей навчальний рік буде для нас плідним, цікавим, успішним. Тож, щиро бажаємо всім нам за будь – яких обставин залишатися просто справжніми патріотами та Людьми з великої літери.