Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує!

Дата: 03.09.2019 11:20

Справедливе покарання за вчинення злочину

Працівниками Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури у суді доведено вину раніше судимому 24-річному мешканцю міста у відкритому викраденні чужого майна (грабежі), поєднаного із насильством, яке не є небезпечним для життя і здоров’я потерпілого, вчиненого повторно.

Ввечері, 16 квітня 2019 року близько 23 год. 30 хв. в місті Кам’янець-Подільському, Хмельницької області, обвинувачений, переслідуючи мету незаконного збагачення, прийняв рішення про відкрите заволодіння чужим майном потерпілого. Тоді ж, реалізовуючи свій злочинний намір направлений на відкрите викрадення чужого майна, діючи умисно, повторно, переслідуючи корисливий мотив, з метою особистого незаконного збагачення, із застосування насильства, взявши потерпілого за руку, витягнув із транспортного засобу та безпричинно своєю лівою рукою наніс один удар в область обличчя останнього. Продовжуючи злочинну діяльність, з метою заволодіння майном, засуджений наніс потерпілому ще 4 удари кулаками обох рук в область обличчя, спричинивши останньому тілесне ушкодження у вигляді синяка в області спинки носа з розповсюдженням на внутрішні відділи обох очей, яке по ступені тяжкості відноситься до легких тілесних ушкоджень.

Не зважаючи на те, що його дії виявлені сторонньою особою, розуміючи протиправний характер своїх дій, шляхом ривка, відкрито викрав із рук останнього мобільний телефон марки «Meizu». Після чого, зник з місця події, розпорядився ним на власний розсуд.

Завдяки принципової позиції стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінального правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), поєднаний із насильством, яке не є небезпечним для життя і здоров’я потерпілого, вчинене повторно).

Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області обвинуваченому призначено покарання у виді 5 (п’яти) років 3 (трьох) місяців позбавлення волі.