Автомобіль для амбулаторії

Дата: 27.08.2019 09:34

Уряд змінює систему охорони здоров’я, щоб кожен українець міг отримати якісну та доступну медичну допомогу. Велика увага звертається на важливість розвитку сільської медицини та підтримки громадами лікарів. Держава створює необхідні умови для ефективної роботи сільського лікаря.

І ось приємна новина! У м. Хмельницькому 23 серпня сільський голова Колибаївської ОТГ Михайло Дмитрович Желізник отримує подарунок  - ключі від авто Renault DUSTER dCi 110 4WD (вартість 574,5 тис.грн. ), які  вручили т.в.о. голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко та голова обласної ради Михайло Загородний. Автомобіль  повністю відповідає критеріям Міністерства охорони здоров’я України щодо транспортних засобів для сільської медицини. Він повнопривідний, з дизельним двигуном, що є дуже важливим  саме для сільської місцевості, адже значно збільшує прохідність.

Кошти на його придбання виділені з державного бюджету у вигляді субвенції на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості та  місцевих бюджетів ОТГ та районів.

Сьогодні якісні умови роботи, які створюються завдяки уряду та місцевим органом влади, повинні накладатися на якісне обслуговування людей, що живуть поряд з вами. І це є пріоритетом №1.

Побажаємо працівникам Колибаївської  амбулаторії загальної практики сімейної медицини продовжувати вірно стояти на варті здорового суспільства. Нехай для роботи завжди знайдуться сили і впевненість.  Розвитку, прогресу і колосальних досягнень у вашій професійній сфері.