«Поліцейський офіцер громади».

Дата: 15.08.2019 17:23

15 серпня 2019 року голова Колибаївської об‘єднаної територіальної громади Михайло Дмитрович Желізник взяв участь у заході в м. Хмельницький з впровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади», де підписав МЕМОРАНДУМ про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції в Хмельницькій області та Колибаївською сільською об‘єднаною територіальною громадою.

Новообраний офіцер громади, який нестиме службу на території, пройде відповідне навчання у рамках міжнародної програми, що кожен поліцейський офіцер громади буде забезпечений службовим транспортом. Офіцер перебуватиме на території громади, періодично з’являючись до відділу поліції для звіту чи отримання настанов. При цьому комунікація поліцейського з керівництвом відбуватиметься з використанням електронних засобів зв’язку. Акцент робитимуть на передбачення правопорушень, постійно спілкуючись із мешканцями громади.