припинила діяльність, увійшла до складу Кам’янець-Подільської громади

Поліцейський офіцер громади.

Дата: 31.07.2019 17:16

31 липня 2019 року представники Європейського Союзу  та керівники обласного і районного ГУНП завітали до поліцейської станції Колибаївської об‘єднаної територіальної громади, де їх зустрічав голова громади Михайло Желізник.

Метою візиту було реалізація концепції Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади», яка передбачає інтеграцію дільничних офіцерів до територіальних громад таким чином, щоб вони 90% робочого часу проводили в громаді, опікуючись її проблемами, для покращення забезпечення публічної безпеки та правопорядку, покращення співпраці підрозділів НПУ з органами місцевого самоврядування.

В свою чергу поліція обіцяє забезпечити кадровий резерв, навчання, зарплатню, обладнання і зброю відповідним працівникам поліції, які не залучатимуться до охорони держустанов, чи масових заходів, а будуть працювати на безпеку громади.