Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує.

Дата: 09.07.2019 18:45

Продовжують мати місце випадки порушення депутатами вимог щодо своєчасного подання декларації

Законодавством України передбачено обов’язок посадовців відкрито звітувати перед суспільством про свої доходи та витрати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Упродовж червня 2019 року Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою на виконання вимог законодавства забезпечено участь при розгляді місцевим судом адміністративних протоколів, складених відносно 7 депутатів району за ч.1 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).

За результатами розгляду протоколів, вказаних депутатів визнано винуватими та накладено стягнення у виді штрафу в розмірі 850 грн.

Нагадуємо, що особам на яких поширюються вимоги Закону України «Про запобігання корупції» необхідно подавати: щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; перед звільненням та після звільнення.

Крім цього, у разі суттєвих змін в майновому стані декларанта, останньому обов’язково необхідно подавати відповідні повідомлення через особистий кабінет користувача-декларанта.