Захід до Дня Конституції України проведений в Смотрицькій сільській бібліотеці

Дата: 27.06.2019 09:18

28 червня наша країна відзначає День Конституції. Щоб ознайомити дітей з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, прослідкувати шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України, бібліотекар Тамара Яскун провела годину інформації «Конституція - фундамент нашого суверенітету» з дітьми - читачами Смотрицької сільської бібліотеки.

Конституція України - це не лише Закон законів, це - серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України.

В читальному залі бібліотеки з 24 червня розгорнулась книжкова виставка «Конституція - від козаків до сьогодення» де читачам була запропонована правознавча, історично-довідкова література.

Виставка дає можливість зрозуміти, яким важливим і важким був процес створення власної Конституції та відображає найважливіші шляхи становлення українського конституціоналізму, що триває і зараз.

Бібліотекар спільно із завідувачем Смотрицького сільського клубу Романом Захаровим провели із присутніми дітьми правову гру «Конституція - твої права і обов’язки». В ігровій формі нагадати юним читачам про вікові права людини і громадянина України. Під час заходу обговорювались такі основні засади Конституції України, як право на життя, право на житло, право на працю, право на відпочинок, право на лікування та інше. Презентувати читачам літературу про історію Конституції України, добірку матеріалів про гетьмана України Пилипа Орлика та його першу Конституцію.

В приміщенні Смотрицького сільського клубу відбулася молодіжно - розважальна програма до дня молоді в рамка дискотечного вечора «Яка краса навколо нас».

Тетяна Захарова