припинила діяльність, увійшла до складу Кам’янець-Подільської громади

Вчилися безпеці!

Дата: 25.06.2019 15:26

25 червня 2019 року Колибаївську ОТГ з робочим візитом відвідав генерал у відставці Марек Ковальскі – координатор проекту U-LEAD «Підтримка цивільного захисту населення в територіальних громадах України», колишній заступник голови Державної пожежної служби Польщі та колишній заступник начальника управління цивільного захисту в Польщі. Який понад 10 років здійснює нагляд і реалізує ряд проектів, пов'язаних з підтримкою українських пожежників. В даний час керівник регіонального відділу Асоціації добровільних пожежних команд Республіки Польща в Щеціні.

Пан Ковальскій інспектував взяті на себе зобов‘язання Колибаївської ОТГ в сфері забезпечення належного функціонування місцевої пожежної охорони. Екс генерал вивчив всі наявні засоби та обладнання, що знаходяться на балансі МПО с.Ходорівці, для подальшого вдосконалення системи безпеки громади.

Закордонний гість поставив роботі керівництва ОТГ оцінку «відмінно», та запевнив в подальшій плідній співпраці.