«Готуємо печиво власноруч»

Дата: 13.06.2019 09:45

Підсумувати освітню роботу закладів за навчальний рік, ефективно оздоровити дошкільників у літній період - зібралися  педагоги закладів дошкільної освіти Колибаївської с/р ОТГ  в ЗДО "Краплинка" с. Княгинин.

Керівник регіонального методоб‘єднання педагогів ЗДО Клімова І. підвела підсумок роботи закладів освіти за навчальний рік,  націлила педагогів на ефективне оздоровлення малят влітку та ознайомила із нестандартною цікавою формою роботи - кулінарією , як педагогічним інструментом, який можна успішно використовувати в освітньому процесі садка, зокрема у гуртковій роботі.

Діти дружно взаємодіяли між собою на занятті «Готуємо печиво власноруч» закріпили знання про борошно, процес виготовлення тіста, виготовили печиво. А потім коли печиво спеклося,скуштували свої вироби.

Педагоги обговорили нестандартний освітній процес, який надихає дітей на спільну творчість, розвиває мовлення, набуття практичних навичок і розширює коло знань.

Учасники заходу поділились досвідом роботи, та влаштували виставку лепбуків.