припинила діяльність, увійшла до складу Кам’янець-Подільської громади

Активне продовження літнього відпочинку.

Дата: 06.06.2019 14:30

При Колибаївському сільському будинку культури весело проводять своє дозвілля діти з пришкільного табору «Бригантина».

"Розпис на асфальту"

Майстер клас «Розпис імбирного печива»

Сучасні діти розвиваються дуже швидко, дуже важко уявити дитину без мобільного телефону, планшета чи комп‘ютера. Мета такого заняття – відпочинок дітей від техніки і залучення до творчої праці. Робота з солодкою фарбою розвиває моторику рук, фантазію та творче сприйняття навколишнього світу! Саме на це і був націлений майстер-клас, який був проведений для діток, які відпочивають у пришкільному таборі «Бригантина» у Колибаївському будинку культури.

«День казки»

У рафіку роботи пришкільного табору «Бригантина» 6 червня відзначений як «День казки». Щоб залучити дітей до світу казок, вихователі разом із директором Колибаївського будинку культури підготували виставу-імпровізацію «У світі казки». Основним завданням команд було швидко зорієнтуватися і інсценізувати відому казку. Для збільшення інтересу та підсилення уваги дітей було використано багато реквізиту та костюмів. Всі дітки охоче переодягалися та вправно відігравали ролі, які їм дісталися. Так на сцені ожили 4 відомі казки: «ріпка», «Солом‘яний бичок», «Колобок» та «Троє поросят». Такі ігри навчають дітей працювати в команді, бути відповідальним, уважним та швидко пристосовуватись до зміни ситуації.