Літні читання у бібліотеці!

Дата: 06.06.2019 10:18

В читальному залі Ходоровецької бібліотеки 5 червня стартував читацький ігроленд, на який завітали діти з літнього пришкільного табору «Бригантина» Ходоровецької ЗОШ.

Бібліотекарі громади Гайдамащук А. І. та Андрійчук В. О. підготували для юних користувачів літературні та логічні ігри, вікторини, казкові загадки. А також діти грали у веселі ігри: «Першовідкривач», «Їстівне не їстівне», «Розсипані сірники», «Крокодил», і складали пазли з мультимедійними героями, брали участь у конкурсі «Мої улюблені письменники» та отримали «телеграми від казкових героїв». На захід завітала староста сіл Колибаївської ОТГ Надюк Н. П.

Жвава атмосфера радості і веселощів, яка панувала в бібліотеці, протягом усього заходу, підтвердила нам, що свято вдалося. Діти були у захваті!