A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Колибаївська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Кам’янець-Подільської громади

ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 03.06.2019 08:36
Кількість переглядів: 225

Про можливу фінансову підтримку та отримання грантової допомоги для розвитку власного бізнесу.

    Державна служба зайнятості  інформує про те, що за підтримки компанії «Кімонікс Інтернешнл Інк.» з 22 квітня 2019 року розпочала дію програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (далі - КЕУ), що надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам та поширюється на всій території України.

 

     КЕУ надає гранти підприємцям, які працюють у нових галузях або галузях, що розвиваються, та мають потенціал для швидкого зростання, створення інвестицій та збільшення зайнятості. Особливу увагу зорієнтовано на роботу в галузях ІТ-послуг та виробництво меблів.

 

    КЕУ націлена на збільшення обсягів інвестицій в український малий та середній бізнес, збільшення обсягів їх продажу та створення постійних робочих місць для громадян України.

 

    Для отримання грантів необхідно подати заявку. Середній час між подачею заявки та отриманням грантової допомоги становить два місяці. Цей термін може змінюватися в залежності від складності запропонованої діяльності.

    Грантові спеціалісти КЕУ допомагатимуть заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування. Всі запитання щодо цього запиту необхідно надсилати на електронну адресу: aps001@CEPUkraine.org

 

    Кінцевий термін подачі заявок - 29 лютого 2020 року.

 

    З формою концепції грантового проекту можна ознайомитися за посиланням: https://drive.googl.com/.../1s8a_gR4htDdLyyQzg6wRhDw7rE9K0r2

 

 Враховуючи реальні фінансові можливості Фонду загальнообов’язкового державного  соціального страхування України на випадок безробіття, значна увага приділятиметься залученню всіх видів  фінансової допомоги до реалізації проектів, спрямованих на  створення нових робочих місць та підтримки розвитку малого і середнього бізнесу, зокрема шляхом сприяння  підприємницькій  ініціативі та самозайнятості населення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь