Дорогі діти! Шановні батьки! З Міжнародним днем захисту дітей!

Дата: 31.05.2019 12:21

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуєм достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, нашої Планети. Тому зичу вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

Сільський голова                                      М. Желізник

31 травня 2019 року біля Колибаївського сільського будинку культури відбулось свято до Дня захисту дітей організоване відділом освіти,  культури, охорони здоров‘я та соціального захисту населення та працівників закладів культури. У заході взяли участь навчальні заклади Колибаївської об‘єднаної територіальної громади.

Всі охочі змогли поласувати попкорном та солодкою ватою, подивитись святковий концерт, взяти участь у спортивних  змаганнях   та різноманітних конкурсах, де вони мали змогу отримати призи, поскакати на батуті,  намалювати аквагрим та позувати біля фотозони.

Море позитивних емоцій дітям подарували аніматори. На протязі години вони розважали малечу.

1 червня 2019 року в Княгининському СК святкували Міжнародний день захисту дітей.

Впродовж дня діток розважали веселими іграми та конкурсами, на спритність та витривалість. Також не забули про силові забави такі, як перетягування канату та інтелектуальні  розваги та вікторини.

Лунали веселі пісні, дітки з задоволенням танцювали, грали, приймали участь у конкурсах, скакали на батутах та просто веселилися.

Усіх діток частували солодкою ватою та солодощами.

Проведене свято сподобалося діткам та їх батькам.