Оздоровча кампанія 2019 розпочалась.

Дата: 29.05.2019 10:14

27 травня відбулося урочисте відкриття дитячих пришкільних таборів «Бригантина» Колибаївського та Ходоровецького ЗЗСО. Цього року 204 дитини зможуть відпочивати у дитячих пришкільних таборах, де на них чекає цікава розважальна програма, екскурсії, походи.

Пріоритетними напрямками оздоровлення дітей у поточному році залишається безпека їх перебування у дитячих таборах, безпека при перевезенні груп дітей на оздоровлення, надання школярам якісних оздоровчих послуг, у тому числі з харчування.

Першочергово оздоровлюватимуться діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Окрім того, передбачається стовідсоткове охоплення оздоровленням та відпочинком дітей-сиріт - 1, напівсиріт – 1, дітей, позбавлених батьківського піклування – 3, також – 35 дітей із багатодітних сімей, понад 20 дітей із малозабезпечених сімей, 4 дітей з інвалідністю.

Гарного відпочинку всім!