Від щирого серця вітаю Вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року!

Дата: 24.05.2019 11:00

Дорогі учні!
Шановні вчителі та батьки!
Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
    Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
    Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
    Глибоко вдячний педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
    Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

Голова сільської ради                                                              М. Желізник

24 травня 2019 року в Ходоровецькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. проведене свято "Весняний дзвінок". Випускників та гостей свята привітали директор школи Дмитро Дмитрович Желізник та заступник голови Колибаївської ОТГ Дмитро Миколайович Довганюк.  Переможці обласних та районих олімпіад були відзначені грамотами та цінними подарунками.

Малиновим передзвоном сповістив останній дзвінок про закінчення навчального року у Колибаївському закладі загальної середньої освіти І-ІІ ст.. Промайнули останні кадри шкільного життя випускників 2019 року у фільмі під кодовою назвою «Останній дзвінок». Головні ролі фільму зіграли: випускники, директор школи – Димчук Лариса Антонівна, яка нагородила грамотами переможців конкурсів та олімпіад, заступник начальника відділу освіти, культури, охорони здоров‘я та соціального захисту населення – Цвик Мар‘яна Олександрівна, відмітила кращих педагогів і від голови сільської ради Желізника Михайла Дмитровича вручила цінні подарунки обдарованим учням, перша вчителька – Вишинська Тетяна Болеславівна, класний керівник – Червоногородська Галина Анатоліївна, найрідніші люди випускників, їх батьки.