«Оптимізація і створення спроможної шкільної мережі».

Дата: 23.05.2019 10:50

21-22 травня 2019 року в Староушицькій громаді відбувся Шведсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» у партнерстві з  Департаментом освіти і науки Хмельницької ОДА Департаментом освіти і науки Чернівецької ОДА та Асоціації ОТГ в якому прийняла участь Колибаївська об‘єднана територіальна громада.

Метою заходу було більш глибокого розуміння і здобуття професійних навичок органами місцевої влади нових громад запроваджувати якісні зміни в управлінні освітою. Семінар-тренінг проходив у форматі Гри, яка розроблена на основі досвіду команди експертів шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні», які надавали експертну допомогу громадам упродовж 2015-2018 років.