ПОВІДОМЛЕННЯ Про оприлюднення проекту рішення Колибаївської сільської ради

Дата: 30.04.2019 11:27

«Про встановлення ставок та пільг із

сплати місцевих податків і зборів  на 2020 рік»

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб виконавчий комітет Колибаївської сільської ради повідомляє що проект рішення Колибаївської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків і зборів  на 2020 рік», аналіз  регуляторного впливу та звіт про проведення базового відстеження даних проекту рішення  розміщено на офіційному сайті Колибаївської сільської ради kolybaivska-gromada.gov.ua в розділі «Регуляторна політика» та на  стенді, який знаходиться в приміщенні сільської ради.

Зауваження і пропозиції до проекту рішення направляти в письмовій формі для узагальнення та представлення на розгляд чергової сесії сільської ради в термін до 30 травня  2019 року

за адресою: с. Колибаївка , вул.Володимирська,2а