Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує

Дата: 11.05.2019 18:52

Прокуратура попереджає про «атаки» інтернет-шахраїв

На теренах Кам’янеччини продовжують мати місце випадки шахрайств.

Однією із схем шахрайств є обман через соціальні мережі. Користувачу пропонують пройти опитування, яке проводить банк, приватна компанія, або інша організація. При цьому користувачу повідомляють про можливість отримання пристойної (грошової) винагороди за участь після опитування. В подальшому, після відповідей на запитання користувачу пропонують вказати номер своєї платіжної картки та таємний код для переказу коштів. При цьому гроші на картку ніхто не відправляє, а наявні кошти з вказаної користувачем картки знімаються.

Звертаємо увагу, що псевдо-опитування може з'явиться на електронній скринці, в банерній рекламі на сайтах, в соціальних мережах, а також в розсилках популярних месенджерів.

З метою убереження себе від такого виду шахрайств, ніколи не залишайте свої дані на сумнівних сайтах, і не передавайте свої паролі, секретні коди стороннім (невідомим) особам.