День пам’яті та примирення і 74-та річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2019 18:19

Св‘яткові заходи до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – особливого свята – величного, вистражданого… відзначили у Колибаївській об‘єднаній територіальній громаді.

В селі Смотрич відбувся мітинг "Вогонь пам‘яті", покладання квітів, та св‘ятковий концерт загиблим воїнам - односельчанам в роки ВВ війни "Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя людино!"

В с. Колибаївка відбулися урочисті заходи до Дня пам`яті та примирення та з нагоди 74-ї річниці Великої Перемоги, біля пам‘ятника «Обеліск воїнам-односельчанам» та святковий концерт «Маки пам‘яті».

У день пам‘яті та примирення,  День перемоги в с.Острівчани було проведено годину пам‘яті: «Йде травень крізь хвилини, дні і роки. Несе нащадкам спогади свої».

В с. Ходорівці до Дня пам‘яті та примирення відбулися панахида та святковий концерт «Ніхто не забутий, ніщо не забуто!».

У селі Княгинин відбувся Мітинг-реквієм до Дня пам'яті та примирення.

Розпочалося святкування з покладання квіті та панахиди біля пам'ятника загиблим героям у Другій Світовій Війні . Після панахиди усі направилися до Княгининського СК, де усі мали можливість споглядати святковий концерт До дня пам'яті та примирення.