Сердечно вітаю вас із всенародним святом – Днем Перемоги!

Дата: 08.05.2019 08:16

У цей славний день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками.

Свята пам’ять в День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу. Тому для нас, нащадків і спадкоємців солдатів Великої Перемоги, найвищим законом буття є вірність їх священній справі і нетлінній пам’яті, довічна синівська шана і повага.
          Зі святом вас, із Днем Перемоги!                                                                                                                                        Сільський голова                                                         М. Желізник

Цього дня голова Колибаївської об‘єднаної територіальної громади Михайло Желізник незабув привітав тих, хто залишився живим, усіх тих, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою.