Передвеликодній час традиційно для нас є періодом проведення громадських толок та різноманітних заходів з благоустрою.

Дата: 25.04.2019 13:54

Колибаївська об‘єднана територіальна громада вже 4-й рік поспіль висаджує молоді дерева. Дана традиція започаткована в рамках флешмобу «Посади дерево», який був організований народним депутатом України Володимиром Володимировичем Мельниченко.

Зокрема з 23-25 квітня 2019 року у Колибаївській об‘єднаній територіальній громаді здійснювали благоустрій та озеленення громади. Висаджено алею з 60 блакитних ялинок на в‘їзді с. Ходорівці. Посадковий матеріал було придбано за кошти власника приватного підприємства «Авант-Агро» Андрія Петровича Ваната.

«Благоустрій громади – неодноразово зазначає сільський голова Михайло Желізник – наша спільна праця і від кожного жителя залежить вигляд громади і села, в якому він проживає».